WARSZTATY

Lata  doświadczeń w pracy w zawodzie kosmetologa, w prowadzeniu  gabinetów kosmetycznych oraz zarządzaniu zespołem są fundamentem wiedzy i umiejętności, które przekazuję uczestnikom WSK. Wiejska Szkoła Kosmetyczna to nazwa nieco zaskakująca ale mówiąca o przstrzeni w jakiej znajdziecie sie podczas pobytu u nas. WSK to  kursy udoskonalające dla pracowników gabinetów kosmetycznych oraz warsztaty managerskie dla właścicieli i kadry zarządzającej salonów kosmetycznych. Kursy i szkolenia  prowadzone  są blisko naszego domu czyli w urokliwym miejscu na Warmii blisko Olsztyna w Ośrodku Agroturystyczno - Szkoleniowym Learn&Rest Wipsowo44. Organizujemy tu również spotkania integracyjne dla gabinetów kosmetycznych z uwzględnieniem tematyki branżowej. Jako firma szkoleniowa jesteśmy zarejestrowani w Państwowym Rejestrze Instytucji Szkoleniowych. Dla zainteresowanych podpowiadamy że istnieje możliwość dofinansowania szkolenia z Europejskiego Funduszu Społecznego do wysokości 80 proc. kosztu usługi.

06.10.2018

Intensywny Kurs Menadżerski

Intensywne szkolenie w formie warsztatu, skierowane do osób zarządzających salonem - 22 godziny zajęć.
Przebieg nastawiony na ćwiczenia oraz praktyczne stosowanie narządzi. 

- zarządzanie - koncepcja skuteczności,
- rekrutacja - proces, wdrożenie pracownika, rozmowa (ćwiczenia z udziałem kandydatów do pracy),
- stawianie celów i egzekwowanie wyników,
- panel prawny - kodeks pracy, urlopy, odpowiedzialność materialna pracownika - (udział prawnika)
- umowa szkoleniowa - współfinansowanie szkoleń przez pracowników,

czytaj więcej...
06.10.2018

Jak osiągać efekty - zabiegi na ciało

Masz w salonie urządzenia do zabiegów na ciało? 
Stosujesz je i nie widzisz efektów?
A może efekty są tak niewielkie, że nie satysfakcjonują Ciebie ani Twoich klientów?
Jakimi technikami pracować i jak ułożyć skuteczny program zabiegowy?
Rozwiązania podamy podczas jednodniowego praktycznego warsztatu.

czytaj więcej...
06.10.2018

Szkolenia dla recepcjonistek

Recepcja to pierwsze ogniwo, z jakim ma kontakt potencjalny klient. To od recepcjonistki zależy, czy klient pojawi się w gabinecie, czy umówi się na dogodny dla niego termin, czy zainteresuje go nasza oferta i czy pierwsze wrażenie będzie pozytywne. Zapraszamy na szkolenie podczas którego uczestnicy ćwiczą skuteczną komunikację, reakcje na trudne sytuacje i sprzedaż produktów i usług.

czytaj więcej...
06.10.2018

Sprzedaż zabiegów i obsługa klienta

Warsztat ze sprzedaży usług, projektowania terapii zabiegowych i sprzedaży w gabinecie kosmetycznym. Warsztat przeznaczony jest dla nowych pracowników salonów. Prawidłowe zaprojektowanie terapii zabiegowych i umiejetność sprzedaży są podstawą dobrze funkcjonujacego gabinetu. Celem kursu jest przekazanie i utrwalenie wiadomości i umiejętności ważnych, podstawowych zabiegów, zachowań i postaw w gabinecie.ZAJĘCIA OBEJMUJĄ: podstawy teoretyczne, zajęcia praktyczne, stanowiskowe i techniczne, ćwiczenia z podstaw komunikacji w trakcie obsługi klienta,ćwiczenia uważności, dbałości o szczegóły, ćwiczenia - pierwszy kontakt z klientem

 

czytaj więcej...
06.10.2018

Refleksologia - szkolenie

REFLEKSOLOGIA  to dziedzina wspierająca pracę podologa w codziennej praktyce. 
- Refleksologia to metoda terapii holistycznej. 
- Polega na uciskaniu odpowiednich punktów zwanych refleksami, które znajdują się na stopach, rękach oraz twarzy. 
- punktom tym odpowiada określony organ, narząd wewnętrzny bądź część ciała.
- poprzez uciskanie tych miejsc za pomocą kciuka i palców, poprawia się krążenie i stymuluje układ nerwowy, w celu uregulowania zaburzonych funkcji organizmu. 

czytaj więcej...
25.03.2018

Warsztaty masażu 18-20.06.2018

Na warsztaty masażu zapraszamy pracowników salonów kosmetycznych i SPA pragnących udoskonalić swoje techniki masażu i pogłębić wiedzę na temat masażu i technik stosowanych w pracy z ciałem. To warsztat również dla NOWYCH pracowników salonów wykonujących zabiegi kosmetyczne na ciało z uwzględnieniem technik masażu, w których potrzebne jest wykorzystanie materiału merytorycznego i praktycznego z zakresu masażu ciała. Podczas warsztatów przez kilka godzin dziennie pracujemy warsztatowo i pogłębiamy wiedzę z zakresu masażu, technik, anatomii i fizjlogii ciała. Powtarzamy ruchy, ćwiczymy techniki i utrwalamy wiedzę tak, by po warsztacie rozpocząć lub kontynuować pracę w sposób profesjonalny. 

czytaj więcej...
15.03.2018

Praktyczne warsztaty podologiczne 15-16.05.2018

Zapraszamy na dwudniowe warsztaty podologiczne osoby rozpoczynające pracę w zawodzie podologa, lub chcące kierować swoje wykształcenie i umiejętności w kierunku podologii. To doskonały warsztat treningowy i poznawczy. Podczas warsztatów pracujemy na moddelach przez cały dzień. Każdy uczestnik ma swoje stanowisko pracy i własnych modeli, więc aktywnie uczestniczy w ćwiczeniach.  Ćwiczenia praktyczne poprzedzone są prezentacją i wykłądem merytorycznym. Podczas zajęć uczestnicy ćwiczą na sobie oraz "potencjalnych klientach". Kilkakrotnie powtarzają poszczególne czynności. Treści i zasady pracy przekazywane na kursie to podstawowa wiedza i normy jakości utrzymywane w każdym, dobrze prosperującym gabinecie. podologicznym.
 

czytaj więcej...
12.03.2018

WSK Warsztat Startowy 7-9.05.2018

WSK WARSZTAT STARTOWY to trzydniowy kurs praktyczno teoretyczny dla nowych pracowników gabinetu. Celem kursu jest przekazanie i utrwalenie wiadomości i umiejetności podstawowych zabiegów, zachowań i postaw w gabinecie. Uczestnik po ukończeniu szkolenia i zaliczeniu egzaminu wie, rozumie i potrafi rozpocząć podstawową pracę w gabinecie. Uczestnictwo pracownika zgłasza WŁAŚCICIEL gabinetu. W kursie NIE biorą udziału właściciele. Przed rozpoczęciem kursu przez pracownika właściciele wypełniają ankietę standardów pracy gabinetu.

 

czytaj więcej...

Instagram