Archiwum - 2017-05

28.05.2017

Zielono na zdrowie

Jak już wiemy nasza skóra wygląda tak, jak traktujemy samych siebie. Ale My to nie tylko oczy, sylwetka i strój. My to również wątroba, nerki, jelita czy trzustka.  Pracują dla nas przez całe życie. Często za darmo. Bywa nawet że wymierzamy im karę za ich pracę w postaci złego traktowania. Odżywianie, nastrój, panowanie nad dietą i emocjami może być zarówno karą jak i nagrodą za ich ciężką, nieustanną i oddaną działalność. A żeby skupiać się głównie na pozytywnych tematach przedstawie Wam listę zielonych nagród jakimi możecie obdarować samych siebie. Regularne, długotrwałe i codzienne ich stosowanie pozwoli Wam cieszyć się piekną i zdrową  skórą. 

czytaj więcej...
15.05.2017

Moda na mezoterapię

Mezoterapia -  czytamy i słyszymy o niej wszędzie. Zapewne każda z Was ma koleżankę, która już tego zabiegu doświadczyła, lub przynajmniej koleżanka koleżanki. Chcemy ładnie wyglądać i dobrze się czuć, a wiosna szczególnie sprzyja nowym wyzwaniom i pomysłom. Przedstawię  Wam więc kilka szczegółów o tym zabiegu. Mezoterapia igłowa to zabieg kosmetyczny lub jak wolicie estetyczny, który polega na śródskórnym i podskórnym podaniu substancji aktywnej często również w formie leku za pomocą wstrzyknięć. Pierwszy taki zabieg przeprowadził Michael Pistor w 1958r. Wykonanie tego zabiegu wymaga wprawnej, lekkiej ręki i doświadczenia. To pozwala na przewidywalne efekty i zminimalizowanie odczuć związanych z nakłuciami, których podczas tego zabiegu jest naprawdę wiele.

czytaj więcej...
12.05.2017

Od podszewki

Jak to dobrze, że świat się zmienia. Wraz z nimi nasze wymagania i oczekiwania wobec samych siebie. Coraz większa świadomość ludzkiego organizmu skłania nas do zarządzania samym sobą, wpływania na własny wygląd i samopoczucie. Media huczą o zdrowym stylu życia, młodym wyglądzie i cudownych zabiegach estetycznych. No i oczywiście na długowieczność, wzorując się na koreańskich kobietach żyjących średnio 90 lat.Naturalne składniki co chwila ścigają się w modowej przepychance. Moda na czosnek, ostropest, odkwaszanie, topinambur. Na imbir, błonnik, kurkumę i placki orkiszowe. Super, tylko pozostaje pytanie: jak w jednej dobie dostarczyć sobie wszystko, by wystarczająco nasycać tkanki odpowiednimi składnikami? Jak, czym i ile, by wyglądać młodo bez względu na wiek?

czytaj więcej...
04.05.2017

Dlaczego warto jeść dobre tłuszcze

Mam jeść tłuszcze? Przecież będę gruba!

Tłuszcze nie kojarzą nam się zbyt dobrze. Wciąż dbamy lub staramy się dbać o to by nie odkładały nam się na boczkach, biodrach, udach czy brzuchu. Kojarzą nam się z nadwagą i tłustym jedzeniem. Jednak tłuszcze w naszym organizmie są niezwykle ważne i dbałość o dostarczanie ich w codziennej diecie w odpowiedniej ilości i jakości może właśnie sprawić, ze Twoja sylwetka wysmukleje, skóra stanie się piękna a włosy i paznokcie będą powodem do dumy.

czytaj więcej...

Instagram