25.03.2018

Warsztaty masażu 18-20.06.2018

Na warsztaty masażu zapraszamy pracowników salonów kosmetycznych i SPA pragnących udoskonalić swoje techniki masażu i pogłębić wiedzę na temat masażu i technik stosowanych w pracy z ciałem. To warsztat również dla NOWYCH pracowników salonów wykonujących zabiegi kosmetyczne na ciało z uwzględnieniem technik masażu, w których potrzebne jest wykorzystanie materiału merytorycznego i praktycznego z zakresu masażu ciała.

Podczas warsztatów przez kilka godzin dziennie pracujemy warsztatowo i pogłębiamy wiedzę z zakresu masażu, technik, anatomii i fizjlogii ciała. Powtarzamy ruchy, ćwiczymy techniki i utrwalamy wiedzę tak, by po warsztacie rozpocząć lub kontynuować pracę w sposób profesjonalny. 

Na warsztacie omawiane są wskazania i przeciwwskazania, metody pracy i kontaktu z ciałem. Uczestnicy ćwiczą na sobie i na modelach.

Masaże wykonywane będą na produktach słoweńskiej marki Kozmetika Afrodita produkowane produkowanych w uzdrowiskowej miejscowości Rogaska Slatina.
Warsztaty prowadzić będą doświadczone terapeutki pracy z ciałem i masażystki z firmy Kosmetyk Net.

Podczas zajęć uczestnicy ćwiczą na sobie oraz "potencjalnych klientach". Kilkakrotnie powtarzają poszczególne czynności. Treści i zasady pracy przekazywane na warsztacie to profesjonalne techniki masażu stosowane przy każdym, prawidłowo wykonywanym zabiegu na ciało.

MIEJSCE I CZAS
Warsztat ( kurs) trwa 3 dni. Odbywa się w ośrodku agroturystycznym Learn&Rest Wipsowo44 na Warmii 36 km od Olsztyna. Dojeżdża tu pociąg z Olsztyna

WARUNKI 
Uczestnikom zapewniamy noclegi w komfortowych warunkach w pokojach 2-3 4 osobowych z łazienkami. Wyżywienie - 2 posiłki - śniadanie, obiadokolacja, kawa i herbata, napoje w trakcie zajęć. Uczestnik powinien zabrać ze sobą białe spodnie i biały fartuch kosmetyczny, legginsy, wygodne buty do chodzenia po domu, strój kapielowy, piżamę ( spodnie i bluzę ), czapkę.


TRENERZY
Opiekunem kursu jest ORGANIZATOR - Katarzyna Bołądź. mgr kosmetolog, specjalista d/s promocji zdrowia, właścicielka 4 gabinetów kosmetycznych Chimera derm, v-ce prezes stowarzyszenia Przyjazna Kosmetyka, pasjonatka nauk o zdrowiu i urodzie, praktyk z 25 letnim doświadczeniem absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i UWM w Olsztynie.


CENA WSK
Koszt udziału 1 pracownika to 1800 zł
Koszt udziału 2 pracowników firmy to 3200 zł
Koszt udziału 3 pracowników firmy to 3400 zł
Cena dotyczy warsztatu.
Wpłata zaliczki 50% rezerwuje miejsce
Pozostałą część należy wpłacić do końca maja 2018.
Wpłaty prosimy dokonać na nr konta PKOBP 80 1020 3541 0000 5102 0110 6335 Marek Hajduczenia tytuł wpłaty „warsztaty agroturystyka”.

Noclegi i wyżywienie dla uczestników warsztatu, którzy zgłoszą swój udział do 25 maja są GRATIS

Liczba miejsc ograniczona. Termin nadsyłania zgłoszeń 30.05.2018
adres lub info fb
telefon podaję w wiadomości prywatnej

Istnieje możliwość dofinansowania szkolenia z Europejskiego Funduszu Społecznego w wysokości 80 proc. kosztu usługi.
POMAGAMY W ZAŁATWIENIU FORMALNOŚCI
Aby skorzystać z dofinansowania wystarczy:
Prowadzić działalność gospodarczą (pracownika zgłasza pracodawca ) (MŚP)
Zgłosić chęć udziału w szkoleniu
Pozytywnie przejść weryfikację – MINIMUM FORMALNOŚCI, krótki czas oczekiwania, nie jest wymagane zaświadczenie o dochodach, MŚP)

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola wymagane, są oznaczone symbolem *

Instagram